Etap 6 – Projektu MoneyGenius!

Etap 6 –  Metoda Sieci!

Witam Cię serdecznie w etapie Twoich pierwszych dużych pieniędzy!
Docierając do tego miejsca, skorzystałeś już z linków ze swojej strony i naliczyły Ci się pierwsze wnioski, które w przyszłym miesiącu zamienią się na pieniądze. Wiesz już jak działa platforma Money2Money, znasz produkty. Teraz czas, aby pójść dalej. W tym etapie przekażę Ci wiedzę, która warta jest spokojnie parę tysięcy złotych, nie każdy ma do niej dostęp. Także skup się, bo przekazuję Ci tutaj moje doświadczenie z kilku branż i firm w których działałem.
Od dzisiaj zaczniesz polecać produkty Money2Money innym osobom. Z doświadczenia wiem, że najlepiej zacząć od znajomych i rodziny, ponieważ te osoby najbardziej Ci ufają i łatwiej będzie Ci z nimi współpracować.
W zasadzie, to masz polecać nie tyle produkty, co system na zarabianie – MoneyGenius. Wiec nie myśl o tym w ten sposób że idziesz polecać konta bankowe i pożyczki, bo tak nie jest. Polecasz system MoenyGnius w którym działamy z Produktami Finansowymi, Podróżami dookoła Świata, Giełdą itp… Mimo, że dopiero korzystasz na razie tylko z produktów finansowych, to już za moment otrzymasz kolejne możliwości. Mimo, że ich nie użyłeś jeszcze to już o nich wspominaj.
Ten etap bada Twoje umiejętności, Twoją wiedzę, abyś mógł też zorientować się, czego musisz się nauczyć. Nie przejmuj się jeśli Ci ktoś odmówi – będę to tłumaczył dokładniej w filmie. Nikogo nie naciskaj. W następnym etapie dowiesz się jak sprawić, by to ludzie do Ciebie przychodzili.
Obejrzyj video numer 6 i wynotuj najważniejsze wnioski:

Skrypt rozmowy -> Dla znajomych – POBIERZ GO TUTAJ!

Skrypt rozmowy -> Dla nieznajomych – POBIERZ GO TUTAJ!

Nagrałem dla Ciebie jeszcze dodatkowe video, gdybyś miał problem z przekonaniem znajomych i rodziny, ale proszę Cię postaraj się, aby to byli właśnie Twoi nowi partnerzy – znajomi i rodzina!

Skrypt Błyskawiczny – Dla nieznajomych z internetu! – POBIERZ GO TUTAJ!

UWAGA: Stosuj tę metodę tylko wtedy, kiedy odmówią CI wszyscy znajomi i rodzina. Dlatego, że jest to zupełnie inne działanie i wymaga większej ilości wiedzy oraz nastawienia mentalnego. Jednak jeśli nie będziesz mógł ukończyć etapu numer 6 dzięki pomocy Twoich znajomych i rodziny to skorzystaj z awaryjnego sposobu, ludzi z internetu.
CO DO SKRYPTU BŁYSKAWICZNEGO – PRZETESTUJ TEŻ SKRYPT BŁYSKAWICZNY W ROZMOWIE PRZEZ TELEFON ZE ZNAJOMYMI! – DZIAŁA CZASAMI LEPIEJ, NIŻ PODSTAWOWY! 🙂
RZUĆ OKIEM NA SKRYPT PO MOICH WIELU TESTACH – DZIAŁA NIEMALŻE W 100 %, Jeśli osoba jest wstępnie zainteresowana. To efekt setek rozmów 🙂

SKRYPT PO WIELU TESTACH, KTÓRY NAJLEPIEJ DZIAŁA (ZNAJOMI, NIEZNAJOMI, OBCY) – POBIERZ GO TUTAJ!

NAJCZĘSTSZE  BŁĘDY JAKIE POPEŁNIACIE! – NIGDY TAK NIE POSTĘPUJCIE BO BĘDZIE TRACIĆ POTENCJALNIE ZAINTERESOWANE OSOBY!

Pamiętaj, bardzo ważne jest, by dopilnować, aby Twoi poleceni założyli wszystkie konta. W tym celu kontaktuj się z nimi co 3 dni i pytaj jak im idzie!
Wyobraź sobie, że np z ilości osób które poleciłeś wynika, że powinieneś zarobić 10000 zł.
Ale nie dopilnowałeś wniosków, i ludzie zrobili tylko 1.5 wniosków.
Napracowałeś się na 10 tysięcy, ale dostałeś tylko 2 tysiące…
Kolejna książka, którą chcę, abyś przeczytał to: KWADRANT PRZEPŁYWU PIENIĘDZY! – (Książka kosztuje około 47 zł))

UWAGA! – JEŚLI KLIKNIESZ W MÓJ LINK Z TEJ STRONY OTRZYMASZ KSIĄŻKĘ NAJTANIEJ! (Koszt około 31 zł!) -> KUP KSIĄŻKĘ NAJTANIEJ!

UWAGA! 
Często pytacie, które konta są darmowe, których wart używać do metody milionerów, a za które są opłaty i najlepiej je zamknąć po 4 miesiącach…
Tak jak wiele razy już powtarzałem, większość kont jest darmowa, dlatego ja większość kont sobie zostawiłem i mam do dzisiaj mimo że zakładałem dawno temu. Posiadanie kont w wielu bankach sprawia, że Twoja zdolność do kredytów na lepszych warunkach na mieszkanie czy firmowych zwiększa się, gdy masz konta w bankach więcej niż 6 miesięcy, zatem opłaca się je mieć skoro są za darmo. Kiedy większość kart do kont jest zastrzeżona konta są bez opłat. Zerknij na film, w którym opowiadam, jakich kont używam, a które zamknąłem, bo mi się nie podobały. 

PS: Pamiętaj, że konta możesz zamknąć nie wcześniej, niż po upływie 4 miesięcy!

Strona pomagająca zamknąć konta w bankach: https://zamknijkonto.pl/
UWAGA –  ZANIM ZACZNIESZ WYKONYWAĆ ETAP 6 – ZOBACZ PREZENT ODE MNIE! – MOŻE CIĘ ZASKOCZYĆ
UŚMIECH NA TWARZY GWARANTOWANY! 🙂 
WARUNKI WYKONANIA ETAPU:
1. WYSŁUCHAJ WSZYSTKICH NAGRAŃ W ETAPIE  6
2. POBIERZ PLIK ZE SKRYPTEM ROZMÓW DLA ZNAJOMYCH I NIEZNAJOMYCH ORAZ DLA NIEZNAJOMYCH Z INTERNETU
3. ZDOBĄDŹ MINIMUM 4 OSOBY, KTÓRE DOŁĄCZĄ DO M2M I PRZEJDĄ DO ETAPU 3 U CIEBIE, CZYLI ZAŁOŻĄ KONTA I ZAROBIĄ ZE SWOICH LINKÓW. (Spróbuj! Doda Ci to dużo odwagi, potrenujesz rozmowę z potencjalnymi partnerami i przekonasz się, jak naprawdę wygląda współpraca ze znajomymi.)
4. ZRÓB SCREENA Z ILOŚCIĄ WNIOSKÓW ZROBIONYCH DLA CIEBIE Z PANELU M2M.
5. PRZECZYTAJ KSIĄŻKĘ ROBERT KIYOSAKI – „KWADRANT PRZEPŁYWU PIENIĘDZY”
6. NAPISZ DO MNIE NA: Messengera –Kamila Ptasznik Cyfrowa Wolność –  (Napisz, że ukończyłeś  etap numer 6, wyślij mi screeny, napisz mi 3 główne wnioski z książki, jakie Ci się pojawiły w głowie i poproś o dostęp do siódmego etapu)
UWAGA: Nie musisz czekać, aż znajomi aktywują konta. Wystarczy, że ich wnioski pojawią się na Twoim pulpicie w M2M i  etap jest wykonany!
Czas na wykonanie zadania – max. 4 tygodnie  (da się to zrobić w tydzień )

W czasie wykonywania zadania loguj się regularnie – raz na tydzień na swoje konto w m2m, żeby nie zostało zablokowane.
JUŻ W KOLEJNYM ETAPIE POZNASZ NARZĘDZIA, KTÓRE BĘDĄ ZARABIAĆ ZA CIEBIE!

Pozdrawiam
Kamila Ptasznik

Wszelkie prawa zastrzeżone© Kamila Ptasznik 2018 Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści bez pisemnej zgody autora zabronione.