Etap 2 – Projektu MoneyGenius!

Etap 2 – Metoda Milionerów!

Witam Cię serdecznie w drugim etapie!
Jestem z Ciebie dumny, dla  wielu etap pierwszy jest nie do przejścia i odpadają na samym początku. Z reguły jest tak, że albo poddajemy się na samym początku, albo centymetr przed metą. Wierzę, że Ty wytrwasz do końca i zaczniesz zarabiać pieniądze w Internecie!
Mam przyjemność przedstawić Ci pierwszą rzecz na jakiej będziemy zarabiać, pierwszy produkt finansowy. Obejrzyj film i  wykonaj załączone do niego instrukcje jak najszybciej!
Zanim przystąpisz do wykonania tego etapu, koniecznie wyczyść pliki cookies – To jest BARDZO WAŻNE – abyś w przyszłości nie tracił pieniędzy!
ZAŁÓŻ 4 DARMOWE KONTA BANKOWE
(BARDZO WAŻNE ->  konta zakładasz wchodząc na wskazane linki poniżej).
Załóż konta w:
Pekao SA >>> zakładam konto! <<<
Alior Bank>>> zakładam konto! <<<(zamów kartę i po założeniu konta wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę – może być 1zł
BNP Paribas >>> zakładam konto! <<< (zamów kartę i po założeniu konta wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę – może być 1zł
Money Mania>>> zakładam konto! <<<   (zamów kartę i po założeniu konta wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę – może być 1zł)

Pamiętaj, że kiedy klikniesz w link do założenia konta, nie przeładowuj, ani nie cofaj strony, wypełniaj wszystko za pierwszym razem , dokładnie. Jeśli pojawi się jakiś problem lub nie będziesz mógł aktywować konta przelewem z Twojego banku (bo po prostu go tam nie będzie) – to śmiało zrób wniosek jeszcze raz od  początku klikając znowu w link na tej stronie.

Karty do kont możesz w każdej chwili zastrzec, jeśli nie są Ci potrzebne i nie poniesiesz za nie żadnych opłat!

Nie musisz zamawiać kart do powyższych kont (chyba, że obok konta jest informacja, że trzeba). Jeśli przy zakładaniu konta nie da się założyć bez zamawiania karty – to zamów kartę.

W filmiku jest mowa o 6 bankach, Ty w drugim etapie załóż tylko 4, ponieważ chcę abyś zarobił jak najwięcej w kolejnych etapach.

Wykonanie płatności kartą oznacza zrobienie zakupów w dowolnym sklepie na wskazana kwotę. Np kiedy jest to 1zł – kupujesz np lizaka w sklepie, albo batonika.
Jeśli w którymś z powyższych banków masz konto, pomiń je. Zamiast niego załóż w:
Mbank >>> zakładam konto! <<< (zamów kartę i po założeniu konta wykonaj 5 płatności kartą na dowolną kwotę – może być 1zł – czyli np kup sobie pięć razy po jednym cukierku za 1 zł )
Bank Millennium >>> zakładam konto! <<< (zamów kartę i po założeniu konta wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę – może być 1zł)
Getin Bank >>> zakładam konto! <<<

W sumie mają być 4 nowe konta. Jeśli masz pytania do tego etapu, pisz do mnie na: Messengera -> Kamila Ptasznik Cyfrowa Wolność.

Jeśli, któryś link nie działa – zanim do mnie napiszesz, sprawdź na innej przeglądarce, a jeśli robisz wnioski na telefonie – sprawdź na komputerze.

WSKAZÓWKA:

Jeśli na stronie danego banku, nie ma Twojego konta, z którego możesz zrobić przelew aktywacyjny na 1zł, sprawdź z jakich kont można zrobić taki przelew. Następnie sprawdź czy któreś z tych kont jest na powyższej liście do założenia – i od tego konta zacznij zakładanie. ( Mówiłem o tym w filmie, że Alior Bank jest sprawdzony).

Ułatwi i przyspieszy Ci to wykonanie etapu. Banki oczywiście zwracają przelewy autoryzacyjne na nowo założone konta.Najlepiej właśnie w ten sposób zakładać konta, ewentualnie – kurier. Podpisanie umowy w oddziale nie liczy się. Liczy się aktywowanie umowy przelewem lub podpisanie przy kurierze.Pamiętaj też, że jeśli aktywujesz konto przelewem to musi być to przelew z Twojego konta, a nie z małżonka, kolegi lub kogokolwiek. Muszą być na tym koncie Twoje dane i ten sam adres, na które zakładasz nowe konto.

UWAGA: Często pytacie, ale po co mi tyle kont? 
 
Przede wszystkim uczysz się jak zakładać konta przez internet co jest Ci potrzebne do poznania procesu, byś stał się w tym ekspertem i mógł pomagać innym. Po trzecie uczestnictwo w MoneyGenius, wykonywanie etapów, korzystanie z produktów finansowych jest całkowicie dobrowolne – nie musisz tego robić jeśli nie chcesz.. W MoneyGenius mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
Aby zarabiać w programach partnerskich nie musisz zakładać kont, jednak jest to po to, aby dostać gotowy system pracy, który pozwoli Ci zarabiać spokojnie średnią krajową netto, nie wychodząc z domu. Dzięki temu systemowi będziesz zarabiać, tak samo jak ja i setki innych osób, które ze mną współpracują.
 
*Póki co, na razie nikt nie wymyślił lepszego systemu…  Świadczy chociażby o tym fakt, że 5 z 20 najlepiej zarabiających osób w m2m, które zostały zaproszone na szkolenie VIP do siedziby firmy, było właśnie z projektu MoneyGenius! 
Jest to również dowód na to, że w odróżnieniu od innych pseudo mentorów, nie zostawiamy swoich ludzi, ani po tym etapie, ani nigdy. Cały czas pomagamy każdemu kto chce działać i zarabiać, wdrażając system MoneyGenius.
 
Kolejnym dowodem na to, że nie zostawiam moich ludzi, są opinie video umieszczone na kanale youtube czy chociażby na tej stronie.
Podsumowując nie trzeba zakładać kont by zarabiać w programie money2money – wejdź sobie na youtube i tam znajdziesz info jak zarobić kilkaset złotych.ze swoich linków w programie. Jednak to, że jesteś tutaj w projekcie MoneyGenius – oznacza tylko jedno ze przyciągnęła Cię społeczność projektu i chęć zarabiania cyklicznie, a nie jednorazowo.

W projekcie MoneyGenius  ja jak i inni mentorzy których poznasz już niebawem  chcemy dać ci cos wyjątkowego: 

– Dostęp do unikalnej wiedzy, która zapewni ci polepszenie twojej inteligencji finansowej oraz da niesamowity rozwój w wielu dziedzinach
– Nauczę Cię oszczędzać , zarabiać więcej, budować markę osobistą
– Dam ci gotowe narzędzia marketingowe całkowicie za darmo ( koszt takich narzędzi to kilka tysięcy złotych) 
– Otrzymasz możliwość poznania wspaniałych osób – w naszej społeczności jest kilkaset osób, a z każdym miesiącem jest ich coraz więcej 😉 
– Będziesz mieć możliwość podróżowania po świecie – w wyjazdach które organizujemy!
Więc podsumowując przechodzenie etapów nie jest obowiązkowe – jednak jeśli chcesz zmienić swoje życie i zacząć uczyć się zawodu przyszłości, czyli „eksperta od afiliacji” to jest to idealna szansa dla ciebie – Widzisz nikt kto działa podobnymi systemami Ci o tym nie powie, gdyż nie ma, ani przygotowanej ścieżki rozwoju, ani dobrych wyników u swoich uczniów – zatem sam zdecyduj czy warto zaufać ludziom, którzy ulepszają życie innych i mają na to niezbite dowody:
(Nie martw się, że będziesz posiadać wiele kont bankowych – to jest w pełni normalne. Co więcej większość kont po 4 miesiącach możesz zamknąć a zostawić tylko te, które najlepiej nadają się do metody milionerów, pod względem używania i funkcjonalności)
Oto moje wyniki:
Ja działam tym systemem , a ze mną setki ludzi. Tutaj masz przykład moich zarobków dokładnie tym samym systemem, który Ci  teraz pokazuję:

https://youtu.be/6vksvODflow

…………………………………………………………….GWARANCJA………………………………………………………………………………….
MOJA GWARANCJA DLA CIEBIE:  Wspominałem już, że daję na to gwarancję? Tak, to jedyny program, w którym mogę dać gwarancję. Gwarantuję, że pokażę Ci jak zarobić w prosty sposób. Oczywiście, pod warunkiem, że zrobisz wszystko prawidłowo krok po kroku to co Ci pokazuję. Jeśli nie zarobisz – płacę za Twój czas – pod warunkiem, że wykonasz wszystkie 8 etapów.
 Czemu daję gwarancję? Bo w tym programie, działając moim systemem nie da się nie zarobić. Tylko etapy trzeba wykonać, a nie tylko przeczytać czy udać, że się wykonuje! Wysłanie kilku maili do mnie z pytaniami, nie zalicza etapów, i jak łatwo się domyślić – za coś takiego nie zapłacę. Płacę jeśli wykonasz zadania wg instrukcji, a nie zarobisz nic.
Jak zrobisz wszystkie zadania poprawnie i przejdziesz przez wszystkie etapy, to pokażę Ci, jak na początku zarobić powyżej 3000 tysięcy w ciągu miesiąca.
Zatem nie bój się kont bankowych! Dlaczego? Daję Ci gwarancję, że zarobisz pieniądze! Mój warunek jest taki – płacę ze swojej kieszeni pod warunkiem, że wykonasz zadania dokładnie tak jak Ci pokażę. Płacę po 4 miesiącach od wykonania etapu 2. Płacę wtedy z własnej kieszeni na 4 kont, które zakładasz w etapie 2, po 1/4 kwoty na każde z kont.
Oczywiście jeśli wszystko wykonasz prawidłowo pieniądze dostaniesz od programu partnerskiego na konto, które podasz w panelu M2M.
I jest to szybciej, niż 4 miesiące – bo ,nawet po miesiącu. Dokładnie dowiesz się tego w etapie 3. Jedno jest pewne – wykonuj etapy, a zarobisz około 3000 zł już w 1,5 miesiąca!
……………………………………………………..GWARANCJA……………………………………….
WARUNKI WYKONANIA ETAPU:

1. WYSŁUCHAJ NAGRANIA ETAP  2
2. WYSŁUCHAJ NAGRANIA „COOKIES”
3. ZAŁÓŻ 4 KONTa BANKOWE Z LINKÓW NA TEJ STRONIE
4. ZRÓB SCREENY ZAŁOŻONYCH KONT BANKOWYCH ORAZ PŁATNOŚCI KARTĄ  – (JEŚLI BYŁA WYMAGANA PODCZAS ZAKŁADANIA KONTA)
5. NAPISZ DO MNIE NA: Messengera – Kamila Ptasznik Cyfrowa Wolność –  (Napisz, że ukończyłeś etap numer 2, wyślij mi screeny i poproś o dostęp do trzeciego etapu)
 
(Czas na wykonanie zadania -  2 tygodnie, licząc od dnia, w którym 
uzyskałeś dostęp do tego etapu!) - Etap da się zrealizować w max. 1,5 tygodnia!

(UWAGA - Wszystkie wiadomości kieruj na Messengera Kamila Ptasznik Cyfrowa Wolność!)
Powodzenia! I do usłyszenia niebawem
Kamila Ptasznik