Etap 5 – Projektu MoneyGenius!

Etap 5 –  Metoda Duplikacji!

Witam Cię serdecznie w etapie numer 5!

Teraz jestem pewna na 100 %, że chcesz ze mną zarabiać. Zależy mi na tym, abyś jak najwięcej zarabiał. Pamiętaj, że teraz wszystko zależy od Ciebie. Ja mogę Ci zagwarantować, że jeżeli będziesz mnie słuchał i trzymał, to na pewno zarobisz sporo pieniędzy. Jeżeli chcesz mieć takie same efekty jak ja albo nawet lepsze, to musisz zrobić to samo co ja. Jeśli powiem Ci, że coś trzeba zrobić, to nie dla tego, że mam taką zachciankę, tylko dlatego, że wiem, że to po prostu działa.

Obejrzyj koniecznie Video etapu 5 na sam początek:
Oto instrukcja poruszania się po panelu M2M. Opisuję Ci tutaj szczegółowo na co zwracać uwagę i co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz opowiadać ludziom o systemie MoneyGenius.
UWAGA PODSYŁAM DLA CIEBIE PLIK EXCEL Z GRUPAMI KAPITAŁOWYMI POŻYCZEK
-> POBIERZ ARKUSZ TUTAJ!
Uwaga! Pamiętaj, że pożyczki (strony internetowe) z tej samej samej grupy kapitałowej (Firmy) mają tą samą bazę danych osobowych.
Pożyczki na najniższe kwoty mogą skutkować zmianą warunków naliczenia prowizji na bardziej restrykcyjny. Zawsze bierzcie tak 500 – 1000 – 2000 zł.
Pytacie – ile mam zrobić wniosków, aby etap był uznany za wykonany.
W tym etapie  Ty decydujesz, że wykonałeś etap.
Ale pamiętaj – jeśli masz możliwości (stały dochód) – wykorzystaj ten etap i weź kolejne 2 pożyczki – (tylko z innej grupy kapitałowej). Później działasz tym schematem – pożyczam 3 pożyczki – po określonym czasie oddaję i biorę znowu 3, aż wykorzystam wszystkie.
Jeśli nie masz stałych dochodów to odpuść robienie tych pożyczek teraz. Weź max 1-2 i zobacz czy dostaniesz. Jeśli tak to super, ale poczekaj na stałe dochody by brać kolejne.
Kolejna możliwość zarobku dla Ciebie to kolejny program!  Ebroker Partner – znajdziesz tam więcej ofert kont bankowych, pożyczek i przede wszystkim ofert CPL, na których można zarobić łącznie nawet i 500 złotych! Koniecznie zarejestruj się z mojego linku i podaj mój kod polecający, by otrzymywać wsparcie w kolejnych etapach!

ebroker Partner ->ZAŁÓŻ KONTO!
MÓJ KOD POLECAJĄCY (SKOPIUJ GO PRZY REJESTRACJI):  secix

Oto jak dodatkowo zarabiać na ofertach CPL:

Jeśli uznasz, że zrozumiałeś wszystko co przekazałem Ci w etapie 5 – zrobiłeś wszystko co mogłeś w tym etapie, (wziąłeś pożyczkę lub dwie) wyślij mi screen z informacją o ilości wysłanych wniosków.
Chcę abyś zwiększał swoją finansową inteligencję. Chcę pracować z ludźmi świadomymi oraz mającymi ten sam sposób myślenia co ja. Zatem w tym etapie otrzymujesz pierwszą książkę, którą MUSISZ  przeczytać! Aby ukończyć ten etap, musisz mieć wiedzę z tej książki.

Robert Kiyosaki – Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec ( Książka kosztuje około 30 zł) – (Jeśli nie masz pieniędzy pobierz sobie książkę w formacie pdf z chomikuj.pl – Jednak kiedy zarobisz pierwsze pieniądze od razu ją kup!)

 UWAGA! – NAJTANIEJ KSIĄŻKĘ KUPISZ TUTAJ! – NAWET ZA 21,14 zł! -> TYLKO JEŚLI KLIKNIESZ W TEN LINK  – KUP KSIĄŻKĘ NAJTANIEJ 😉
WARUNKI WYKONANIA ETAPU:
1. WYSŁUCHAJ NAGRAŃ W ETAPIE  5
2. POBIERZ PLIK Z GRUPAMI KAPITAŁOWYMI POŻYCZEK
3. WEŹ 1-2 POŻYCZKI ZE SWOICH LINKÓW – (Jeśli jesteś w sytuacji bez stałego dochodu – odpuść i nie bierz pożyczek, aż do momentu kiedy będziesz mieć stały dochód! – Daj mi tylko znać że tak zrobiłeś)
4. ZRÓB SCREENY PRZYZNANIA LUB ODMOWY POŻYCZEK
5. Zarejestruj się na Ebroker Partner z mojego linku i zacznij zarabiać w drugim programie!
6. PRZECZYTAJ KSIĄŻKĘ „BOGATY OJCIEC, BIEDNY OJCIEC”
7. NAPISZ DO MNIE NA: Messengera – Kamila Ptasznik Cyfrowa Wolność –  (Napisz, że ukończyłeś  etap numer 5, wyślij mi screeny, napisz mi 3 główne wnioski z książki, jakie Ci się pojawiły w głowie i poproś o dostęp do szóstego etapu)
 
Czas na wykonanie zadania – max. Tydzień  (da się to zrobić w 4 dni -5 dni w zależności jak szybko czytasz )

W czasie wykonywania zadania loguj się regularnie – raz na tydzień na swoje konto w m2m, żeby nie zostało zablokowane.

JUŻ W KOLEJNYM ETAPIE ZACZNIEMY ZARABIAĆ SPORE PIENIĄDZE!

Pozdrawiam
Kamila Ptasznik

 

Wszelkie prawa zastrzeżone© Kamila Ptasznik 2018 Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści bez pisemnej zgody autora zabronione.