Etap 3 – Projektu MoneyGenius!

Etap 3 –  Twoje pierwsze pieniądze!

W tym etapie zarobisz swoje pierwsze pieniądze! Pamiętaj o tym, że to tylko początek, a zarobisz już kilkaset złotych. W kolejnych etapach będą to dużo większe pieniądze. Żeby jednak zarabiać tak duże pieniądze, musisz zacząć od mniejszych kwot.
Zanim nauczysz się biegać, musisz nauczyć się chodzić.
Przesłuchaj Nagranie Video i zobacz jak zarobić swoje pierwsze pieniądze:
Cieszę się, że dotarłeś do tego etapu. Większość ludzi odpuszcza po drodze i nie dociera tutaj. Teraz jestem pewien, że chcesz zarabiać. Powiedziałeś A, więc czas powiedzieć B. Zależy mi na tym, abyś jak najwięcej zarabiał. Nie przejmuj się, że trzeba poczekać na pierwsze pieniądze przez miesiąc lub dwa, jeśli będziesz działał na pełnym skupieniu i zaangażowaniu to później co miesiąc pieniądze będą przychodzić na Twoje konto i  z każdym miesiącem będzie ich coraz więcej!
Wtedy nie będzie już ważne kiedy następuje rozliczenie.
Na pytanie ile masz zrobić wniosków lub ile musisz zarobić, aby etap był uznany powiem wprost.
W tym etapie Ty decydujesz, że wykonałeś etap. Ale pamiętaj – wykorzystaj ten etap na MAXA. Zrób jak najwięcej, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy na kontach bankowych ze swoich własnych linków.

Jeśli uznasz, że zrobiłeś wszystko co mogłeś w tym etapie, wyślij mi screen z informacją o ilości wysłanych wniosków.
Uwaga: Czasami w ofercie jest kilka kont z jednego banku. Pamiętaj, że zakładasz tylko jedno konto na jeden bank, nie zakładasz wszystkich bo jest to bez sensu nie otrzymasz za to prowizji, ani sam bank może nie otworzyć Ci kont. W tym etapie jeśli dobrze wykonałeś etap 2 – powinieneś móc założyć od 1 do 3 kont.

Cenna wskazówka: po zrobieniu wniosków nie czekaj na aktywację, lub podpisanie umów przy kurierze – to zrobisz w międzyczasie. Jeśli złożysz wnioski to od razu napisz mi, że wykonałeś etap 3!
Wskazówka dla Ciebie – jeśli masz konto w PKO i masz do tego konta kartę. To nie zastrzegaj jej, gdyż akurat ten bank od razu wysyła następną i bierze sobie za to około 40 złotych.

WSKAZÓWKA:
Załóż sobie zeszyt, w którym zapiszesz wszystkie konta, loginy, hasła ORAZ warunki, aby:
1. Dostać prowizję (w opisach zawsze jest wyszczególnione co należy zrobić, aby naliczono prowizję)
2. Konto było darmowe (taką informację masz w umowie oraz w Internecie- po wpisaniu do wyszukiwarki nazwy Twojego konta *nie tylko samego banku*. Wyskoczą Ci strony, które opisują kiedy konto będzie za 0zł)
WARUNKI WYKONANIA ETAPU:

1. WYSŁUCHAJ NAGRANIA ETAP  3
2. ZAŁÓŻ WSZYSTKIE KONTA OSOBISTE, KTÓRE CI SIĘ OPŁACA I JAKIE SĄ MOŻLIWE W M2M ze swoich linków. PAMIĘTAJ JEDNO KONTO NA JEDEN BANK!
3. ZRÓB SCREENA Z ILOŚCIĄ WYSŁANYCH PRZEZ CIEBIE WNIOSKÓW NA STRONIE STARTOWEJ W M2M.
4. NAPISZ DO MNIE NA: Messengera – Kamila Ptasznik Cyfrowa Wolność –  (Napisz, że ukończyłeś  etap numer 3, wyślij mi screena i poproś o dostęp do czwartego etapu)

 

(Czas na wykonanie zadania -  1 tydzień, licząc od dnia, w którym uzyskałeś dostęp do tego etapu!) - Etap da się zrealizować w max: 1 dzień!

Powodzenia! I do usłyszenia niebawem
Kamila Ptasznik

Wszelkie prawa zastrzeżone© Kamila Ptasznik 2018 Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści bez pisemnej zgody autora zabronione.