Etap 8 – Projektu MoneyGenius!

Witam Cię serdecznie w etapie na którym dołączysz do elitarnego i ekskluzywnego klubu MoneyGenius!
Niewiele osób może spotkać ten zaszczyt… Dużo ludzi startuje, ale bardzo mała ich ilość się tutaj znajduje. Docierając do tego miejsca, nauczyłeś się zarabiać w internecie!. Gratuluję, bo to oznacza, że najprawdopodobniej już nie zawrócisz ze ścieżki którą obierałeś parę miesięcy temu..  Przychodzi czas na to, abyś dowiedział się jak możesz pracować dużo bardziej efektywnie, oraz zyskasz widzę jak pomnożyć swoje dochody, 2,3 4, może 10x dzięki kolejnym źródłom dochodu – którymi będą nowe programy. Start w nich zaczniesz  w etapie 9, jednak już w etapie 8 je poznasz i solidnie się do nich przygotujesz. Czeka Cię coś niesamowitego, jeśli wytrwasz, bo całe twoje życie zmieni się na zawsze…
Na początek w etapie 8 przystąp do Niesamowitego Szkolenia Online, które da Ci niesamowitego kopa motywacyjnego i przede wszystkim namiesza pozytywnie w głowie. Jest to wiedza warta dziesiątki tysięcy złotych, weź sobie to wszystko do serca,przesłuchaj szkolenie minimum 2 razy i działaj!

Szkolenie online etapu 8 trwa około 3 godziny. Przygotuj coś do notowania – najlepiej zeszyt i długopis! Coś do picia! Szkolenie jest nagrane i możliwe do odtworzenia później. Jest to pierwsza część etapu 8 MoneyGenius (TM)

Obejrzyj teraz szkolenie!
Zacznij budować Instagrama! Oto instrukcje jak budować instagrama oraz planować automatyczne posty!
Planuj Posty na Facebooku, aby zaoszczędzić czas i skupić się na wynikach w zdobywaniu kolejnych osób do projektu 😉
Poznaj nowe funkcje Manychat – Dowiedz się jak zapraszać swoich potencjalnych ludzi na webinary, dzięki którym będę uświadamiał ich, aby zaczęli z Tobą działać:
Załóż swojego własnego bloga – UWAGA ZA DARMO!!! – NA STRONACH, KTÓRE JUŻ MASZ!
BARDZO WAŻNY LIVE – NIE WYDAWAJ PIENIĘDZY, KONIECZNIE TO OBEJRZYJ!
GOTOWA STRONA Z ETAPEM 8 DLA TWOICH LUDZI!  – POBIERZ TUTAJ!
OBEJRZYJ BONUSOWE SZKOLENIE MONEY-GENIUS! – I WYNOTUJ NAJWAŻNIEJSZE WNIOSKI!
WARUNKI WYKONANIA ETAPU:
1. WYSŁUCHAJ WSZYSTKIE NAGRANIA W ETAPIE 8!!!
2. SPORZĄDŹ KONIECZNIE NOTATKI ZE SZKOLENIA ONLINE – ETAP 8.
3. ZAŁÓŻ HOOTSUITE I PLANUJ POSTY NA INSTAGRAMIE ORAZ BUDUJ SWOJEGO INSTAGRAMA CODZIENNIE!
4. PLANUJ POSTY NA PROFILU PUBLICZNYM NA FACEBOOKU!
5. ZAŁÓŻ  SWOJEGO BLOGA W WOLNEJ CHWILI I PISZ OD CZASU DO CZASU SWOJE WŁASNE ARTYKUŁY O ZARABIANIU W INTERNECIE – POTEM PUBLIKUJ JE NA SWOIM PROFILU FB
6. NIE WYDAWAJ PIENIĘDZY – OSZCZĘDZAJ JE TERAZ ABY MÓC WYSTARTOWAĆ W ETAPIE 9 W PROGRAMACH Z WKŁADEM WŁASNYM! – DZIĘKI TEMU BĘDZIESZ ZARABIAĆ 10X WIĘCEJ!

2000 zł -> Jeśli uzbierasz taką kwotę lub już taką kwotą dysponujesz etap 8 jest zaliczony!  -> Wystarczy, że wtedy do mnie napiszesz i niemalże natychmiast wprowadzę Cię w etap 9!