Dziękuję za zaufanie!

Za 15 minut otrzymasz swoje zamówienie na maila. Uwaga! Sprawdź spam/inne.

Poczekaj, mam dla Ciebie coś jeszcze...⬇️

Obejrzyj to krótkie video, aby dowiedzieć się więcej!🎁

Zanim zaczniesz przerabiać 5 kroków na rekrutację online, mam dla Ciebie coś jeszcze.. coś co zmieniło moje życie!

Pokażę Ci jak szybko zbudować umiejętności, które pozwolą Ci z amatora stać się PROFESJONALISTĄ w Network Marketingu i zarabiać 10, 20 i nawet ponad 30.000 zł miesięcznie!

Czy znasz tę historię:

Masz swój cel, chcesz niezależności zarabiając pieniądze przez Internet. Lista kontaktów powoli Ci się kończy, znajomi i rodzina albo już są zapisani albo nie chcą się zaangażować i Ci pomóc. Wkraczasz więc w Internet, zagadujesz codziennie wiele obcych osób na Facebooku, Instagramie jednak niewiele z nich Ci odpisuje?

Ci, którzy odpiszą rzadko są zainteresowani Twoją ofertą, a nawet jeśli wyślesz im prezentację to nie przychodzą na kolejne spotkanie i nie odpisują?

Mijają tygodnie, a Ty nadal nie rekrutujesz nowych ludzi do zespołu, a jeśli nawet zdarzy się, że kogoś zapiszesz czujesz, że jest to dzieło przypadku, a dodatkowo te osoby najczęściej osoby robią zakup raz lub dwa i nie chcą dalej rekomendować?

Ja to doskonale znam, bo też TAK MIAŁAM!

Potrzebowałam dodatkowych pieniędzy, a moja skuteczność była bardzo słaba.

Frustrowało mnie to, że codziennie zaczynam dziesiątki rozmów a tylko nieliczni mi odpisują a z nich i tak większość nie przychodzi na umówiony Follow Up, czyli ponowne spotkanie.

Byłam bliska zrezygnowania
, bo myślałam, że się do tego nie nadaję.

Innym się udawało a mi nie... do momentu aż zrozumiałam gdzie leży PROBLEM.

Gdy wprowadziłam kilka PROSTYCH zmian w swoim działaniu to nagle na moich ankietach zaczęło przybywać poważnych ludzi.

Pamiętam, gdy po raz pierwszy miałam do obdzwonienia aż 70 osób zainteresowanych współpracą ze mną! TO BYŁO BUDUJĄCE!

Zrozumiałam wtedy, że aby odnieść sukces w tej branży muszę podjąć decyzję, że stanę się PROFESJONALISTĄ Network Marketingu.

Jeśli chcesz zarabiać jak PROfesjonalista,
to musisz zachowywać się jak PROfesjonalista.

Mnie do tego miejsca doprowadziły lata praktyki, tysiące godzin szkoleń, setki rozmów z Liderami a przy tym dziesiątki tysięcy złotych wydane na edukację.

Szukałam w różnych miejscach, każdy miał trochę inne metody i strategie, a ja wyciągnęłam z tego wspólny mianownik i zrozumiałam, że najlepszą metodą na zbudowanie stabilnego biznesu w Networku jest:

Połączenie "STAREJ szkoły" MLM z NOWĄ na miarę Ery Cyfrowej.

Widzę ostatnio wiele reklam, które sugerują, że "stara szkoła" nie działa i trzeba zmienić schemat działania o 180 stopni.

A zastanów się... czy myślisz, że gdyby stara szkoła nie działała to wielkie firmy, które wystartowały w latach 50., przetrwałyby do dzisiaj, robiły ogromne wielomilionowe obroty i wypłacały setki milionów w prowizjach KAŻDEGO DNIA swoim partnerom?

Teraz mamy ŚWIAT ONLINE!
Ale…

Ludzie się aż tak bardzo nie zmienili przez te lata.
Nadal mamy te same potrzeby i wartości,
a to co się zmieniło to technologia.

Dlatego, aby odnieść sukces w tej branży i cieszyć się wolnością trzeba połączyć mądrości starej szkoły MLM z umiejętnym wykorzystaniem technologii do pozyskiwania nowych partnerów i prowadzenia zespołów.

W świecie spamowania, botów, automatyzacji i tak wielu platform społecznościowych można się pogubić.

Długo szukałam sposobu, aby najpierw sama siebie dobrze odpalić się w tym biznesie (bo pamiętaj, że ten biznes zaczyna się od Ciebie, Twojej energii i Twojego entuzjazmu). To wymagało zrozumienia tej branży, poznania swojej motywacji i wykształcenia odpowiedniej postawy.

Gdy już czułam się pewnie i dopracowałam system startowania to szukałam sposobu jak pozyskiwać więcej wartościowych partnerów biznesowych przez Internet. Testowanie różnych strategii, setki rozmów i wiele odmów, nauczyło mnie, że bez kilku fundamentalnych elementów nie da się skutecznie i wytrwale działać. Nauczyłam się także jaką MOC mają Social Media i jak wiele można zyskać, gdy się je umiejętnie prowadzi.

Całą zdobytą wiedzę przekazuję Tobie w moim autorskim kursie Network Marketing Expert. To kompedium praktycznej wiedzy, na wystartowanie w Networku i zarabianie poważnej kasy.

Szanując Twój czas pogrupowałam wiedzę w konkretne 3 moduły, w każdym po 7 lekcji. Rzeczowo i na temat bez lania wody i didaskaliów. Daję Ci wszystko to, co mi pomogło zmienić życie o 180 stopni!

CO więcej, NIE MA ZNACZENIA czy jesteś w tej branży nowy czy może próbowałeś wielokrotnie. Nauczę Cię skutecznie budować dochodowy biznes sieciowy, bez konieczności wychodzenia z domu!

Przedstawiam Ci Gotowe Rozwiązanie:

Kurs:

NETWORK MARKETING EXPERT

Czego nauczysz się w tym kursie ?

Moduł 1: Odpowiedni Start w Biznesie
(wartość 697 zł)

Moduł 2: PROfesjonalna Rekrutacja
(wartość 897 zł)

Moduł 3: Social Media w Networku
(wartość 997 zł)

Opinie Zadowolonych Podopiecznych

Podsumowując

Do końca promocji pozostało:

Minuty
Sekundy

Nie, dziękuję! Nie chcę być PROfesjonalistą.

Ta oferta jest dostępna, tylko na tej stronie, w tak niskiej cenie!