KIM JESTEM?

Nazywam się Kamila Ptasznik

Witam Cię serdecznie w moich skromnych częstotliwościach.

Bardzo mi miło, że tutaj jesteś.

Z wykształcenia jestem Psychologiem Biznesu i od zawsze fascynuje mnie potencjał jaki mamy w sobie jako ludzie.

Wierzę, że każdy jest w stanie zmienić coś w swoim życiu jeśli tylko tego chce.

Na co dzień pomagam ludziom w zarabianiu online, jestem także mamą 3-latka i od półtorej roku prowadzę międzynarodowy biznes sieciowy, w 100% zdalnie pracując z domu lub dowolnego miejsca.

Dzielę się tutaj i na swoich mediach społecznościowych doświadczeniem, które zdobyłam podczas budowania tego biznesu. Zdradzam także tajniki online marketingu oraz inspiruję i motywuję do zmian i działania.

Dlaczego zaczęłam zajmować się biznesem sieciowym?

Będąc na urlopie macierzyńskim poszukiwałam dla siebie możliwości dodatkowego zarobku z domu. Głęboko wierzę w to, że pierwsze lata życia dziecka są dla niego najcenniejsze więc nie chciałam oddawać syna do żłobka czy niani a jednocześnie potrzebowałam pieniędzy i chciałam się rozwijać.

Zawsze też czułam, że chcę od życia czegoś więcej niż praca na etacie… głęboko wierzyłam, że jest jakaś inna możliwość i lepszy sposób, aby zarabiać i żyć.

Pracowałam wcześniej w kilku miejscach i powiem Ci szczerze, że miałam dość wczesnego wstawania, dojeżdżania do pracy w korkach, spędzania w niej połowy dnia, słuchania szefa, którego kompetencje i uprzejmość często dawały wiele do życzenia oraz monotonii i marazmu życia… czyli modelu praca-dom i życie od weekendu do weekendu. Czy mówi Ci to coś ?

Nie zgadzałam się też z tym jak traktuje się w niektórych miejscach kobiety, które nadal zarabiają mniej niż mężczyźni na tych samych stanowiskach, często wykonują dodatkowe obowiązki, jak np. sprzątanie czy robienie kawy oraz są na straconej pozycji idąc na urlop macierzyński, bo muszą wybierać czy odchowają dziecko czy wrócą po roku do pracy…. albo nie będą miały dokąd wracać.

Nie lubię też zimna więc chciałabym mieszkać połowę roku w ciepłych krajach a zwykła praca nie zapewni mi takiej wygody.

Szukałam więc rozwiązania, które będzie dawało mi więcej wolności i możliwości ale jednocześnie nie będzie dawało tak dużych zobowiązań jak np. prowadzenie własnej firmy. Mam w rodzinie przedsiębiorców, którzy zarabiają ponadprzeciętnie ale niestety nie mogą sobie pozwolić na dłuższe wyjazdy czy spokojne podróże, ponieważ muszą pilnować i stale monitorować swoją firmę.

Nie wyobrażałam siebie ani na etacie ani jako tradycyjny przedsiębiorca, a macierzyństwo skłoniło mnie do poszukiwań i tak trafiłam na branżę marketingu sieciowego.

Spodobało mi się w nim to
, że przy niewielkim wkładzie własnym mogę odpalić swój biznes i od razu na nim zarabiać.

Dodatkowo dzięki narzędziom online mogę pracować z każdego miejsca na ziemi, co idealnie mi pasuje, bo kocham ciepłe kraje i chciałabym mieszkać pół roku w Hiszpanii.

Nie mam tutaj szefa więc sama decyduję, o której wstaję oraz kiedy i ile pracuję.

Moje wynagrodzenie zależy od efektu pracy całego zespołu, dzięki temu współpracując z innymi możemy zarabiać o wiele więcej niż w pojedynkę. Motywuje to wszystkich do działania i wspierania nowych osób w organizacji, ponieważ jeśli pomożemy zarobić innym to sami też zarobimy. Bardzo proste i uczciwe.

Lubię też to, że każdy jest tutaj równo traktowany, niezależnie od płci, doświadczenia czy wykształcenia.

Dzięki podjęciu decyzji o nauczeniu się tego biznesu i zaangażowaniu w niego, każdego dnia poznaję kogoś nowego, mam wielu wspaniałych ludzi dookoła siebie, zyskałam dużo czasu dla rodziny, mogę pozwolić sobie na spontaniczne wyjazdy i spanie do 10:00… i wiele wiele więcej.

A z takich miłych dodatków:

Po roku pracy zamieniłam swojego 15-letniego opla na nowego Mercedesa GLB, który dostałam do używania od firmy za wyniki.

Otrzymałam także wycieczkę all inclusive opłaconą w 100% przez firmę, z którą współpracuję.

A to dopiero początek, bo jesteśmy bardzo ambitnym zespołem i mamy plany i apetyt na wiele więcej…

Jeśli Ty również CHCESZ od życia czegoś więcej, chcesz zyskać czas i zarabiać większe pieniądze, chcesz zdobyć nową wiedzę i mieć wolność wyboru jak wygląda Twój dzień i Twoje życie to napisz do mnie i poznajmy się.

kliknij- NAPISZ DO MNIE

O możliwościach jakie daje Internet napisałam artykuł dla rankingmlm.pl.

Zachęcam Cię do przeczytania:
Kliknij tu- „Era Cyfrowa szansą dla kobiet w biznesie”
Napisałam też kilka innych artykułów:
Kliknij tu- „Środowisko – Jak kształtuje naszą osobowość?”
Kliknij tu- „Jakie są możliwości pracy zdalnej?”
Kliknij tu- „Pokolenie „Z” na rynku pracy.”

Moją misją jest, aby pomóc zmienić coś w życiu każdej osoby, która tego naprawdę chce.
Swoją działalność rozwijam na 3 filarach: Zdrowie, Finanse i Rozwój Osobisty.
Nauczę Cię zarabiać w Internecie i w tym, między innymi:

-automatyzacji online
-zarządzania swoim fanpage
-działania w social mediach
-budowania marki osobistej
-obsługi chat botów
-i wiele innych rzeczy wspomagających zarabianie ONLINE


Masz moje osobiste wsparcie oraz wsparcie całego naszego zespołu!
Zapraszam do wspólnej, wspaniałej podróży. 🙂
Pozdrawiam
Kamila Ptasznik
Serdecznie zapraszam Cię na moją stronę na Facebooku:
Kamila Ptasznik Facebook
Wszelkie prawa zastrzeżone© Kamila Ptasznik 2019 Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści bez pisemnej zgody autora zabronione.