MoneyGenius- FAQ


Money2Money

Money2Money, potocznie nazywany również M2M, to Program Partnerski należący do spółki Totalmoney Sp. z o.o. (dawniej Money.pl Sp. z o.o.), do której należy najbardziej znany portal ekonomiczno-gospodarczy w Polsce, czyli Money.pl

Program Partnerski M2M to program dzięki, któremu możesz zarabiać wysokie prowizje w zamian za skuteczną promocję rozmaitych usług z branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej czy energetycznej. Jest głównym programem partnerskim w którym zarabiamy obecnie w projekcie MoneyGenius.

Idea programów partnerskich polega na tym, że dołączając do takiego programu stajesz się niejako pośrednikiem firmy Money2Money i jesteś wynagradzany za skuteczną promocję rozmaitych usług.

Money2Money jest bardzo bezpiecznym programem, ponieważ wypłaca on swoim partnerom prowizje od ponad 13 lat. Wypłacił on już ponad 48 milionów złotych, dlatego też działanie w tym biznesie jest w 100% bezpiecznie.

Działa to dokładnie tak jak każdy biznes, z tą różnicą, że Ty nie zajmujesz się przygotowaniem produktu czy usługi. Żeby zarabiać nie musisz nic tworzyć, produkować, projektować, obsługiwać Klienta.

1. ILE ZAPŁACĘ ZA SZKOLENIE W PROGRAMIE?

NIC! SZKOLENIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE, NIC CIĘ NIE KOSZTUJE POZA TWOIM CZASEM OCZYWIŚCIE.

2. CZY PROGRAM JEST CAŁKOWICIE LEGALNY?

TAK! Właścicielem serwisu (programu), którego staniesz się uczestnikiem jest to Program Partnerski należący do spółki Totalmoney Sp. z o.o. (dawniej Money.pl Sp. z o.o.), do której należy najbardziej znany portal ekonomiczno-gospodarczy w Polsce, czyli Money.pl

3. CZY MUSZĘ SIĘ ROZLICZAĆ W URZĘDZIE SKARBOWYM?

TAK! Ze wszystkich wypracowanych w naszym programie przychodów musisz samodzielnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym.
Swój przychód uzyskujesz z tytułu umowy najmu lub dzierżawy. Przychody z tego tytułu należy zakwalifikować do źródła przychodów,
o którym mowa w art. 10 ust. 1 pkt 6 ustawy PIT, pod warunkiem, że nie są uzyskiwane w ramach działalności gospodarczej.
Dla osób fizycznych istnieją dwa sposoby rozliczenia:
– zasady ogólne (opisane w art. 44 ust. 1 pkt 2, ust. 3 i ust. 6 ustawy o PIT),
– zryczałtowany podatek dochodowy (8,5%, PIT-28).

W celu otrzymania szczegółowych informacji o powyższych modelach oraz wyboru najkorzystniejszej formy opodatkowania, zalecamy kontakt z  odpowiednim dla Ciebie Urzędem Skarbowym lub osobą znającą dobrze te zagadnienia. Dodatkowo w projekcie MoneGenius pomagamy Ci się prawidłowo rozliczyć z tych przychodów.

4. ILE CZASU DZIENNIE MUSZĘ POŚWIĘCIĆ, ŻEBY ZAROBIĆ?

Swój pierwszy dochód uzyskasz już po zakończeniu 3 etapu – szkolenie zajmie Ci maksymalnie 2 tygodnie, a czas jaki poświęcisz na jego ukończenie to maksymalnie 8 godzin pracy łącznie.

5. DLACZEGO MUSZĘ PODAWAĆ PODCZAS REJESTRACJI W PROGRAMIE SWÓJ PESEL I NUMER KONTA?

PESEL podajesz po to, aby firma mogła wystawić Ci rachunek oraz dlatego, żeby nikt nie mógł założyć konta na Twoje dane.
Natomiast numer konta niezbędny jest do wypłat, w końcu jesteśmy tu po to, aby zarabiać i firma musi mieć możliwość wypłaty środków za Twą pracę.

6. KIEDY OTRZYMAM PIERWSZĄ WYPŁATĘ?

Jak pisaliśmy w punkcie 4 swój pierwszy dochód wygenerujesz kończąc 3 etap szkolenia. Wszystkie działania w programie są rozliczane i akceptowane po uprzednim sprawdzeniu ich poprawności, z reguły trwa to od tygodnia do dwóch miesięcy.

7. CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ W TRAKCIE SZKOLENIA, BĄDŹ PO NIM, Z DALSZEJ WSPÓŁPRACY?

TAK! W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy, co WAŻNE – bez żadnych konsekwencji prawnych czy finansowych.

8. CZY JAK ZAKOŃCZĘ PODSTAWOWE SZKOLENIE MOGĘ NADAL ZARABIAĆ?

TAK! Każdemu uczestnikowi, który będzie chciał zarabiać systematycznie, przygotowałem w projekcie MoneyGenius gotowe ścieżki rozwoju i krok po kroku przygotowany plan, w którym nauczę każdego jak polecać produkty innym i jakich narzędzi do tego używać, by efektywnie zarabiać co miesiąc godziwe pieniądze.

9. CZY SZKOLENIE Z PROGRAMU JEST BARDZO TRUDNE I WYMAGA ODE MNIE DUŻEGO DOŚWIADCZENIA?

NIE! Nasz program przeznaczony jest dla każdego, kto choć trochę opanował podstawy poruszania się po Internecie, potrafi używać myszki i potrafi cokolwiek napisać na klawiaturze. Skoro jesteś na tej stronie i to czytasz to znaczy, że wszystkie wymagania spełniłeś!

Projekt MoneyGenius przeznaczony jest dla osób:

  • Pełnoletnich,
  • Posiadających Polski meldunek i mieszkających w Polsce,
  • Posiadających dokument tożsamości (Dowód osobisty bądź Paszport),
  • Dla osób, które chcą odmienić swoje życie i móc zarabiać w internecie.
Pozdrawiam
Kamila Ptasznik

 

Wszelkie prawa zastrzeżone© Kamila Ptasznik 2018 Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści bez pisemnej zgody autora zabronione.