Network Marketing Expert

~Twój Klucz do Sukcesu i Wolności!

2591 zł

597 zł

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego niektórzy odnoszą ogromny sukces w Network Marketingu, podczas gdy inni błądzą w poszukiwaniu skutecznych strategii? To dlatego, że sukces nie przychodzi przypadkowo – wymaga solidnych fundamentów i umiejętności. Zapomnij o „farcie” i przypadkowym sukcesie – teraz masz szansę na świadome kształtowanie swojej przyszłości i sukcesu w biznesie sieciowym.

Wchodzisz na ścieżkę mistrzostwa dzięki kursowi „Network Marketing Expert” – unikatowej podróży, stworzonej przez praktyka tego biznesu z doświadczeniem i ogromnymi sukcesami.

Witaj w kursie „Network Marketing Expert”, który jest pierwszym krokiem na drodze do Twojego profesjonalizmu i spełniania marzeń dzięki tej branży!

Obejrzyj to krótkie video, aby dowiedzieć się więcej!🎁

Czy znasz tę historię:

Masz swój cel, chcesz niezależności zarabiając pieniądze przez Internet. Lista kontaktów powoli Ci się kończy, znajomi i rodzina albo już są zapisani albo nie chcą się zaangażować i Ci pomóc. Wkraczasz więc w Internet, zagadujesz codziennie wiele obcych osób na Facebooku, Instagramie jednak niewiele z nich Ci odpisuje?

Ci, którzy odpiszą rzadko są zainteresowani Twoją ofertą, a nawet jeśli wyślesz im prezentację to nie przychodzą na kolejne spotkanie i nie odpisują?

Mijają tygodnie, a Ty nadal nie rekrutujesz nowych ludzi do zespołu, a jeśli nawet zdarzy się, że kogoś zapiszesz czujesz, że jest to dzieło przypadku, a dodatkowo te osoby najczęściej osoby robią zakup raz lub dwa i nie chcą dalej rekomendować?

Ja to doskonale znam, bo też TAK MIAŁAM!

Potrzebowałam dodatkowych pieniędzy, a moja skuteczność była bardzo słaba.

Frustrowało mnie to, że codziennie zaczynam dziesiątki rozmów a tylko nieliczni mi odpisują a z nich i tak większość nie przychodzi na umówiony Follow Up, czyli ponowne spotkanie.

Byłam bliska zrezygnowania
, bo myślałam, że się do tego nie nadaję.

Innym się udawało a mi nie... do momentu aż zrozumiałam gdzie leży PROBLEM.

Gdy wprowadziłam kilka PROSTYCH zmian w swoim działaniu to nagle na moich ankietach zaczęło przybywać poważnych ludzi.

Pamiętam, gdy po raz pierwszy miałam do obdzwonienia aż 70 osób zainteresowanych współpracą ze mną! TO BYŁO BUDUJĄCE!

Zrozumiałam wtedy, że aby odnieść sukces w tej branży muszę podjąć decyzję, że stanę się PROFESJONALISTĄ Network Marketingu.

Jeśli chcesz zarabiać jak PROfesjonalista,
to musisz zachowywać się jak PROfesjonalista.

Mnie do tego miejsca doprowadziły lata praktyki, tysiące godzin szkoleń, setki rozmów z Liderami a przy tym dziesiątki tysięcy złotych wydane na edukację.

Szukałam w różnych miejscach, każdy miał trochę inne metody i strategie, a ja wyciągnęłam z tego wspólny mianownik i zrozumiałam, że najlepszą metodą na zbudowanie stabilnego biznesu w Networku jest:

Połączenie "STAREJ szkoły" MLM z NOWĄ na miarę Ery Cyfrowej.

W świecie spamowania, botów, automatyzacji i tak wielu platform społecznościowych można się pogubić.

Długo szukałam sposobu, aby najpierw sama siebie dobrze odpalić się w tym biznesie (bo pamiętaj, że ten biznes zaczyna się od Ciebie, Twojej energii i Twojego entuzjazmu). To wymagało zrozumienia tej branży, poznania swojej motywacji i wykształcenia odpowiedniej postawy.

Gdy już czułam się pewnie i dopracowałam system startowania to szukałam sposobu jak pozyskiwać więcej wartościowych partnerów biznesowych przez Internet. Testowanie różnych strategii, setki rozmów i wiele odmów, nauczyło mnie, że bez kilku fundamentalnych elementów nie da się skutecznie i wytrwale działać. Nauczyłam się także jaką MOC mają Social Media i jak wiele można zyskać, gdy się je umiejętnie prowadzi.

Całą zdobytą wiedzę przekazuję Tobie w moim autorskim kursie Network Marketing Expert. To kompedium praktycznej wiedzy, na wystartowanie w Networku i zarabianie poważnej kasy.

Szanując Twój czas pogrupowałam wiedzę w konkretne 3 moduły, w każdym po 7 lekcji. Rzeczowo i na temat bez lania wody i didaskaliów. Daję Ci wszystko to, co mi pomogło zmienić życie o 180 stopni!

CO więcej, NIE MA ZNACZENIA czy jesteś w tej branży nowy czy może próbowałeś wielokrotnie. Nauczę Cię skutecznie budować dochodowy biznes sieciowy, bez konieczności wychodzenia z domu!

*To tylko część wypłat osób z mojego zespołu*

Widzę ostatnio wiele reklam, które sugerują, że "stara szkoła" nie działa i trzeba zmienić schemat działania o 180 stopni.

A zastanów się... czy myślisz, że gdyby stara szkoła nie działała to wielkie firmy, które wystartowały w latach 50., przetrwałyby do dzisiaj, robiły ogromne wielomilionowe obroty i wypłacały setki milionów w prowizjach KAŻDEGO DNIA swoim partnerom?

Teraz mamy ŚWIAT ONLINE!
Ale…

Ludzie się aż tak bardzo nie zmienili przez te lata.
Nadal mamy te same potrzeby i wartości,
a to co się zmieniło to technologia.

Dlatego, aby odnieść sukces w tej branży i cieszyć się wolnością trzeba połączyć mądrości starej szkoły MLM z umiejętnym wykorzystaniem technologii do pozyskiwania nowych partnerów i prowadzenia zespołów.

*Patrz obroty naszego zespołu

To tylko moje uznania za poprzedni rok. Po drodze z tego obrotu zarobiło z nami wiele osób."

Przedstawiam Ci Gotowe Rozwiązanie:

Kurs:

NETWORK MARKETING EXPERT

Czego nauczysz się w tym kursie ?

Moduł 1: Odpowiedni Start w Biznesie

Moduł 2: PROfesjonalna Rekrutacja

Moduł 3: Social Media w Networku

Opinie Zadowolonych Podopiecznych

Podsumowując

Wolisz płatność na raty?

Wypełnij formularz zamówienia, kliknij przycisk "Kupuję i płacę", a następnie wybierz opcję "Raty i płatności odroczone", aby skorzystać z dogodnych sposobów płatności. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby sfinalizować zakup.

Kim Jestem?

Nazywam się Kamila Ptasznik i pomagam zarabiać więcej przy użyciu Internetu. Jestem Top Liderem Network Marketingu i ekspertem budowania biznesu przez Social Media.

Zapoczątkowałam w 3 lata zespół ponad 6000 osób i pomogłam wielu z nich poprawić standard życia, zarobić dodatkowe pieniądze online, odebrać nowe auta służbowe jak Mercedes, Audi i wypracować 5-gwiazdkowe wczasy opłacane przez firmę.

Na swoich profilach w Social Media i Newsletterze dzielę się skutecznymi sposobami na budowanie biznesu sieciowego i tworzenie marki osobistej oraz zdradzam tajniki online marketingu.


Jestem pasjonatką MOŻLIWOŚCI jakie daje nam Internet oraz POTENCJAŁU jaki mamy w sobie jako ludzie.

Głęboko wierzę, że każdy jest w stanie zmienić coś w swoim życiu jeśli tylko tego CHCE.

Sama bardzo pragnęłam zmiany… męczyła mnie praca na etacie, mijanie się z mężem, ciągły pośpiech i brak czasu na ŻYCIE. Nie chciałam też oddawać dziecka do żłobka czy niani,
a jednocześnie chciałam rozwijać się i zarabiać będąc w domu.

Postanowiłam to zmienić…a rezultaty przerosły moje najśmielsze oczekiwania!

Moją misją jest zainspirować Cię do zmiany i pomóc w realizacji Twoich celów.


Zapraszam Cię do wspólnej przygody!