Co tutaj znajdziesz?

Witam Cię!

Nazywam się Kamila Ptasznik i od kilku lat zajmuję się zarabianiem przez Internet. To zajęcie stało się moją pasją i pochłonęło mnie bez reszty, dlatego postanowiłam stworzyć tego bloga, aby usystematyzować wiedzę i podzielić się nią z Tobą.

Mam nadzieję, że stanie się ona wartością, która pozytywnie wpłynie na Twoje życie zawodowe, osobiste.

(Więcej o mnie możesz przeczytać w zakładce „Kim jest Kamila Ptasznik”.)

Co tutaj znajdziesz?

Przede wszystkim tematy związane z zarabianiem online, w marketingu sieciowym, bo to jest moją wielką przygodą i pasją. Moment poznania potencjału jaki leży w tej branży był dla mnie przełomowy więc nie byłabym sobą, gdybym nie podzieliła się tym z Tobą.

Oczywiście ściśle wiąże się to z marketingiem internetowym więc zdradzę Ci tajniki e-marketingu oraz sposoby na automatyzowanie swoich działań. Sama uczę się tego od najlepszych liderów marketingu w Polsce i na świecie, dlatego wiem jak cenne i pomocne są takie wskazówki.

Z racji mojego zawodu oraz chęci zrozumienia drugiego człowieka, będę tu poruszać tematy związane z psychologią i motywacją. Wierzę, że skoro niegdyś, ta wiedza zmieniła wiele w moim postrzeganiu i pomogła przebrnąć przez czeluści mojej osobowości, to i Tobie da pewną wartość i pozwoli zrozumieć jak wielki masz w sobie potencjał.

Z dużym prawdopodobieństwem poruszę na tym blogu także tematy zdrowego stylu życia, bo to również moja pasja i myślę, że przez lata doświadczeń, poszukiwań i odkrywania pewnych zależności, mam trochę wiedzy, która może okazać się dla Ciebie przydatna i da Ci nowe spojrzenie na Twój organizm i jego funkcjonowanie.

Zapraszam Cię do regularnego zaglądania.

Weź dla siebie to, co Ci potrzebne i jeśli okaże się to wartościowe, dziel się z innymi.

Pozdrawiam
Kamila

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *